Ofertă acceptată Cumpărare directă

STINGATOR CU CO2 TIP G2; STINGATOR CU PULBERE TIP P6

Număr anunț
DA21929488
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Brasov (CUI 4443221)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535 RON
Valoare atribuită
535 RON
Data publicării
04.12.2018 08:21
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535 RON

din 535 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.