Ofertă refuzată Cumpărare directă

stingator tip p50

Număr anunț
DA21928813
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
INSTAL STING 99 SRL (CUI 8370670)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960 RON
Valoare finală
3.960 RON
Data publicării
03.12.2018 19:27
Data finalizării
04.12.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.