Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER REFILL MINOLTA C360 C M Y K-U
- Număr anunț
- DA22188165
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- KATERIN DESIGN SRL (CUI RO18807403)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640 RON
- Valoare atribuită
- 640 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 13:52
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
640 RON
din 640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro