Ofertă acceptată Cumpărare directă

interventie si piese de schimb pt ap.Mindray

Număr anunț
DA21705721
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.492,60 RON
Valoare atribuită
3.492,60 RON
Data publicării
09.11.2018 12:42
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.492,60 RON

din 3.492,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.