Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de suport tehnic -financiar contabilitate

Număr anunț
DA22183390
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
MITICA MARIA (CUI 37648657)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.496 RON
Valoare finală
3.496 RON
Data publicării
07.01.2019 13:53
Data finalizării
09.01.2019 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.