Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de calcat PHILIPS PerfectCare Viva GC7051/30, talpa SteamGlide Plus, 2400W, 2l, 120 g/min, al

Număr anunț
DA21707232
Autoritate contractantă
gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713510-1 · Fiare de calcat cu aburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672 RON
Valoare atribuită
672 RON
Data publicării
09.11.2018 13:43
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672 RON

din 672 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.