Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CC530A (304A) CARTUS TONER BLACK (3500 PAG) ORIGINAL HP LASERJET CP2025 M2320
- Număr anunț
- DA21707195
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.100,21 RON
- Valoare atribuită
- 4.100,21 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 13:41
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.100,21 RON
din 4.100,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro