Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONALA BROTHER SECOND HAND-U

Număr anunț
DA22188204
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
KATERIN DESIGN SRL (CUI RO18807403)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,50 RON
Valoare atribuită
655,50 RON
Data publicării
08.01.2019 13:56
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,50 RON

din 655,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.