Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii curatenie in curte

Număr anunț
DA22187870
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
ALFA CLEAR SRL (CUI RO18731100)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
08.01.2019 13:21
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.