Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii reparatie switch Cisco
- Număr anunț
- DA21395399
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
- Furnizor / câștigător
- REDROCK TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI RO2594058)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 634,50 RON
- Valoare atribuită
- 634,50 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 08:44
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
634,50 RON
din 634,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro