Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELIO MAZARE VERDE 720GELIO FAS.PASTAI VERDE720G,SURASUL SOARE.UL.FLS.1L
- Număr anunț
- DA21393644
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 03221220-4 · Mazare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280,06 RON
- Valoare atribuită
- 280,06 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 15:50
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280,06 RON
din 280,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro