Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASOLE BOABE

Număr anunț
DA21378608
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ZAMISNICU P. MIHAI-REMUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO18432842)
Cod CPV
03221211-8 · Boabe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.141,70 RON
Valoare atribuită
2.141,70 RON
Data publicării
03.10.2018 14:23
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.141,70 RON

din 2.141,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.