Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scutece, absorbante, manusi
- Număr anunț
- DA21936518
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.811 RON
- Valoare atribuită
- 9.811 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 11:59
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.811 RON
din 9.811 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro