Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE MILIMETRICA A3 100 COLI/TOP

Număr anunț
DA21936379
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
37823600-9 · Hartie pentru desen (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,50 RON
Valoare finală
14,50 RON
Data publicării
04.12.2018 11:55
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.