Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de tuns PANASONIC ER-GB70-S503, baterie, 50 min autonomie, negru-argintiu

Număr anunț
DA21935432
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII (CUI 22122602)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33711600-3 · Preparate si articole pentru par (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,41 RON
Valoare atribuită
176,41 RON
Data publicării
04.12.2018 11:28
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,41 RON

din 176,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.