Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ondulator ROWENTA Fashion Stylist CF4512F0, 200°C, negru-mov

Număr anunț
DA21934839
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE SERVICII (CUI 22122602)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33711600-3 · Preparate si articole pentru par (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,69 RON
Valoare atribuită
119,69 RON
Data publicării
04.12.2018 11:13
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,69 RON

din 119,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.