Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale pentru realizarea unor obiecte decorative pentru Craciun

Număr anunț
DA21933776
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
37800000-6 · Articole pentru lucrari de artizanat si de arta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,12 RON
Valoare atribuită
478,12 RON
Data publicării
04.12.2018 10:41
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,12 RON

din 478,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.