Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI MOTOR 4T MAKITA 0.6L
- Număr anunț
- DA21392357
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROCON BISPOWER SRL (CUI RO27842671)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37,83 RON
- Valoare atribuită
- 37,83 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 14:52
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37,83 RON
din 37,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro