Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINSECTIE- DERATIZARE

Număr anunț
DA21389321
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 18 (CUI 25441762)
Furnizor / câștigător
DERATDEZIN VEST S.R.L. (CUI 34394066)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,20 RON
Valoare atribuită
930,20 RON
Data publicării
04.10.2018 12:58
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,20 RON

din 930,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.