Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei hidraulic psf power sterering
- Număr anunț
- DA21377992
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 477,54 RON
- Valoare atribuită
- 477,54 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 14:01
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
477,54 RON
din 477,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro