Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Legume, fructe si fructe cu coaja
- Număr anunț
- DA22195950
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
- Furnizor / câștigător
- GICUGINAS SRL (CUI ro30392330)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.077,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.077,40 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 22:07
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 22:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.077,40 RON
din 3.077,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro