Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat
Combustibil Termic Lichid
- Număr anunț
- DA22191670
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.750 RON
- Valoare atribuită
- 68.500 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2019 10:46
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68.500 RON
din 70.750 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 2.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.