Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace uf folosinta pt injectii subcutanate -STERICAN INSULIN, G30 X 1/2",0,3 X 12mm X100 buc-4656300
- Număr anunț
- DA21393668
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25 RON
- Valoare atribuită
- 25 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 15:52
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25 RON
din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro