Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bratari de identificare Zebra Z-Band Direct, adult, rosii, cartus, 1200 buc

Număr anunț
DA22199958
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30191140-7 · Accesorii de identificare personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.504,40 RON
Valoare atribuită
31.504,40 RON
Data publicării
10.01.2019 13:06
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.504,40 RON

din 31.504,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.