Ofertă acceptată Cumpărare directă

sare 5kg

Număr anunț
DA22198433
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ion I.C. Brătianu (CUI 3897327)
Furnizor / câștigător
DERSIDAN SRL (CUI RO3737440)
Cod CPV
14410000-8 · Sare gema (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,76 RON
Valoare atribuită
877,76 RON
Data publicării
10.01.2019 11:23
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,76 RON

din 877,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.