Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Acer Aspire 3 A315-51-39KS, Intel Core i3-8130U, 4GB DDR4, HDD 1TB, Intel UHD Graphics, Linux

Număr anunț
DA21388159
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.473,03 RON
Valoare atribuită
1.473,03 RON
Data publicării
04.10.2018 12:10
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.473,03 RON

din 1.473,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.