Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii prestate de personalul de asistenta medicala LUNA IANUARIE
- Număr anunț
- DA22188039
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
- Furnizor / câștigător
- EMBEY ALEXANDRA-CLAUDIA-ASISTENT MEDICAL GENERALIST (CUI 38655555)
- Cod CPV
- 85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare finală
- 3.000 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 13:38
- Data finalizării
- 10.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.