Ofertă refuzată Cumpărare directă

Conector metalic in linie dreapta compatibil cu cateter pentru drenaj extern lombar

Număr anunț
DA21374338
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,18 RON
Valoare finală
389,18 RON
Data publicării
03.10.2018 11:41
Data finalizării
05.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.