Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii flaut piccolo ( piculina ) ce includ schimbat perinite, arcuri, centrare si curatare gene

Număr anunț
DA21708637
Autoritate contractantă
Filarmonica Oltenia Craiova (CUI 4829924)
Furnizor / câștigător
MUSICNET SRL (CUI 37407497)
Cod CPV
50860000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a instrumentelor muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
09.11.2018 15:05
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
10.11.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.