Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de evaluare și asistență în vederea certificării BREEAM pentru sediul Consiliului Județean
- Număr anunț
- DA21671376
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- ENVIRONMENTAL SERVICES SRL (CUI RO37973305)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.300 RON
- Valoare finală
- 102.300 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 15:45
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.