Ofertă refuzată Cumpărare directă

CEAI DE PLANTE20plic*1gAMB.IN CUTII, sunatoare, musetel, galbenele, menta

Număr anunț
DA21655713
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15863000-5 · Ceai (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,35 RON
Valoare finală
77,35 RON
Data publicării
05.11.2018 14:31
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
11.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.