Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZIȚIE DIRECTA HOFF BRAD FIBRA OPTICA 300LED BLUE 250CM

Număr anunț
DA21933546
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39298910-9 · Pom de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,52 RON
Valoare atribuită
739,52 RON
Data publicării
04.12.2018 10:34
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,52 RON

din 739,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.