Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla scolara triptica verde 2x3, 100x300 cm

Număr anunț
DA21928928
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Bathory Istvan " Simleu Silvaniei (CUI 18001980)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878,28 RON
Valoare atribuită
878,28 RON
Data publicării
03.12.2018 21:13
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878,28 RON

din 878,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.