- Număr anunț
- DA22194297
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA HUNEDOARA (CUI 29000653)
- Furnizor / câștigător
- FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
- Cod CPV
- 15530000-2 · Unt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.307,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.307,70 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 13:48
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.307,70 RON
din 2.307,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro