Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie cornuri

Număr anunț
DA22196863
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Furnizor / câștigător
AGROPAN IMPEX SRL (CUI RO15576550)
Cod CPV
15811300-9 · Cornuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.934,88 RON
Valoare atribuită
15.934,88 RON
Data publicării
10.01.2019 09:34
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.934,88 RON

din 15.934,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.