Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie parbriz iarna(5 l )-20g

Număr anunț
DA22195731
Autoritate contractantă
ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
Furnizor / câștigător
AGRO BEST AD SRL (CUI RO17953389)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,50 RON
Valoare atribuită
136,50 RON
Data publicării
09.01.2019 16:45
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,50 RON

din 136,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.