- Număr anunț
- DA21929469
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.090 RON
- Valoare atribuită
- 21.090 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 08:19
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.090 RON
din 21.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro