Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motofierastrau pentru elagaj

Număr anunț
DA21706713
Autoritate contractantă
R 16029704 SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.208,40 RON
Valoare atribuită
5.208,40 RON
Data publicării
09.11.2018 13:21
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 07:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.208,40 RON

din 5.208,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.