Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANSETA NIBP ADULT (23-33 CM) MONITOR NIHON

Număr anunț
DA21708621
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
31731000-9 · Accesorii electrotehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,90 RON
Valoare atribuită
834,90 RON
Data publicării
09.11.2018 15:03
Termen limită
16.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 07:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,90 RON

din 834,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.