Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZ PG~ 1KG CG AGRIC

Număr anunț
DA21394031
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TIMISOARA (CUI 4605587)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,12 RON
Valoare atribuită
429,12 RON
Data publicării
04.10.2018 16:21
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,12 RON

din 429,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.