Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERE17RMMU RELEU TIMP.MULTIFUN 24VDC 24-240VAC.
- Număr anunț
- DA21708134
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- "TC 3" SRL (CUI 12951417)
- Cod CPV
- 31221600-7 · Relee de temporizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,04 RON
- Valoare atribuită
- 260,04 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 14:28
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 07:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260,04 RON
din 260,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro