Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse Cleme

Număr anunț
DA21700813
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,50 RON
Valoare atribuită
337,50 RON
Data publicării
09.11.2018 09:46
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 07:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,50 RON

din 337,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.