Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet "produse de curatenie CPU"

Număr anunț
DA21707070
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI RO16851518)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692,10 RON
Valoare atribuită
692,10 RON
Data publicării
09.11.2018 13:36
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692,10 RON

din 692,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.