Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de gatit profesionala cu 8 ochiuri si 2 cuptoare

Număr anunț
DA21698948
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39312000-2 · Echipament pentru pregatirea mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.748,32 RON
Valoare atribuită
75.748,32 RON
Data publicării
09.11.2018 07:58
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.748,32 RON

din 75.748,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.