Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale birotica

Număr anunț
DA22199713
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,89 RON
Valoare atribuită
826,89 RON
Data publicării
10.01.2019 12:52
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,89 RON

din 826,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.