Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cafetiera BOSCH ComfortLine TKA6A044, 1.25l, 1200W, rosu-antracit
- Număr anunț
- DA21705896
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Suceava (CUI 17352702)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680,43 RON
- Valoare atribuită
- 680,43 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 12:49
- Termen limită
- 15.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
680,43 RON
din 680,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro