Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner HP
- Număr anunț
- DA21700706
- Autoritate contractantă
- COMUNA LADESTI (CUI 2541487)
- Furnizor / câștigător
- PRIMASOFT S.R.L. (CUI 13894638)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.310 RON
- Valoare atribuită
- 2.310 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 09:43
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.310 RON
din 2.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro