Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII PENTRU CSC FINTINELE

Număr anunț
DA22194755
Autoritate contractantă
Centrul Rezidential pentru Persoane Varstnice – Pensionari (CUI 35107515)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,82 RON
Valoare atribuită
376,82 RON
Data publicării
09.01.2019 14:28
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,82 RON

din 376,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.