Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet recipienti colectare deseuri
- Număr anunț
- DA22193383
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
- Furnizor / câștigător
- CAMARY SRL (CUI RO15493330)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 794,20 RON
- Valoare atribuită
- 794,20 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 12:34
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
794,20 RON
din 794,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro