Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

Cana termos TEFAL Mambo K3039212, 1.5l, rosu

Număr anunț
DA21706682
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39221121-1 · Cani (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,84 RON
Valoare atribuită
120 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 13:19
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120,84 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 0,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.